Fiyat Listesi

Broşür

ÖNDEN ÇARPIŞMAYI ÖNLEYİCİ SİSTEM (FCM)

Araç üzerindeki sensörler sayesinde önden çarpışmayı engellemeye yardım eder veya çarpışma kaçınılmaz olursa hasarı azaltır.*

ADAPTİF CRUISE KONTROL SİSTEMİ (ACC)

Trafikteki diğer araçların hızına uyan ve aradaki mesafeyi korumaya yardımcı olan sistemdir.*

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

Bu sistem, sinyal verilmeden şerit değiştirilirse görüntülü ve sesli olarak sürücüyü uyarır.

HIZ SINIRLAYICI

Hız sınırlayıcı, belirlediğiniz hız limitinin aşılmasını engeller. Yokuş aşağı giderken hız aşılmasını önlemek için frene basmanız gerekebilir. Eğer belirtilmiş olan hız limiti aşılırsa ekranda bir uyarı çıkar ve bir uyarı sesi duyulur.

7 HAVA YASTIĞI

Olası bir çarpışma durumunda, yedi adet hava yastığı darbe gücünü emerek sizi ve yolcularınızı korumaya yardımcı olur. Sistem; ön, yan, perde hava yastıkları ve sürücü diz hava yastığını içerir.

YOKUŞ KALKIŞ SİSTEMİ (HSA)

HSA, araç dik bir yokuştayken sürücünün ayağını frenden çekip gaz pedalına basana kadar olan sürede iki saniyeye kadar frenleme gücünü tutatarak aracın kaymasını engeller.

AKTİF DENGE KONTROLÜ ve ÇEKİŞ SİSTEMİ (ASTC)

Tekerlekler kaygan yüzeylerde veya dönüş esnasında tutuşunu kaybederse, ASTC otomatik olarak motor gücünü ayarlar ve gerekli tekerleklere frenleme yaptırarak kontrolü sağlamaya ve kaymayı önlemeye yardımcı olur.

CRUISE KONTROL

Uzun yolculuklarınızda, ayağınızı gaz pedalına basmadan ayarladığınız hızda giderek daha rahat sürüş yapabilirsiniz. Fren pedalına bastığınız anda sistem devre dışı kalır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN
https://www.mitsubishi-motors.com.tr/outlander

Back to Top