TDD Bluemaster

Tarlaların Efendisi TDD Serisi…

Senelere meydan okuyan kendini kanıtlamış TDD serisi Orta sınıf tarımsal işletmelerin vazgeçilmezi, yenilen kabin ve kaporta tasarımıyla 65 hp, 75 hp, 80 hp, 90 hp , 100 hp ve 110 hp güç üreten çevreci Tier III motoruyla, geniş ürün gamıyla sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sahip olduğu 12 ileri 12 geri transmisyon ile birçok tarımsal faaliyeti yerine getirmenizi sağlamaktadır. Yeni New Holland TDD Serisi sahip olduğu yeni görünümüyle ve teknolojisiyle orta ölçekli işletmelerin yegane temsilcisi olmaya devam edecektir. Motor ve soğutma sisteminden maksimum verim ve performansın elde edilmesi amacıyla TDD serisi tüm modellerinde Viskoz Fan kullanılmaktadır.

Broşür

TDD Bluemaster

Tarlaların Efendisi TDD Serisi…

Yeni Nesil Motor Teknolojisiyle Üst Düzey Yakıt Ekonomisi

TDD serisinde çevre dostu 3. kademe emisyon değerlerine sahip turbo intercooler donanımlı, yakıttan maksimum verimin, yüksek tork ve performansın elde edildiği ekonomik motorlar kullanılmaktadır. Filtre temizliğinin fan yardımıyla gerçekleştirildiği Fan Aspirasyon sistemiyle maksimum filtrasyon ve verim sağlanmaktadIr.

Her viteste sorunsuz ve daha hızlı İleri-Geri manevra kabiliyeti

TDD serisinde 12 ileri 12 geri vitese sahip transmisyon tarlalarda ihtiyaç duyulan ileri-geri hız seçimini kolaylıkla sağlamaktadır. İleri–geri mekik kolu ile her viteste geri hareket etme imkânı sunan sistem geniş vites aralığına sahiptir. Sıra sonu dönüşlerde daha hızlı ve kolay ileri-geri manevraları tercih edenler için debriyaja basılmasını gerektirmeyen Powershuttle Mekik Kolu TD75D, TD90D, TD100D ve TD110D modellerinde opsiyonel olarak sunulmaktadır.

İşinizi Kolaylaştıran Hidrolik Sistem

TD100D ve TD110D modellerinde kullanılan ek güç silindirleri sayesinde 4700 kg* değerinde yüksek kaldırma kapasitesine sahip hidrolik sistem bulunmaktadır. Standart olarak modellere göre değişmekle beraber sunulan 4-6 adet hidrolik güç çıkışı sayesinde hidrolik bağlantılı ekipmanlar ile etkin olarak çalışma olanağı sunulmaktadır. TD90D, TD100D ve TD110D modellerinde sunulan hidrolik orta kol sayesinde kabini çerisinden ekipmanı bağlantısı daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Back to Top