TT4

Gelişmiş Özellikler ve Seçkin Konforun Yeni Temsilcisi TT4 Serisi…

Geniş ve klimalı kabini, modern görünümü, güçlü transmisyonu, powershuttle opsiyonu, sürüngen vitesi ve daha bir çok özellikleriyle tarlaların yeni yüzü olmaya aday TT4 serisi, 50 beygirden 75 beygire kadar değişen güç seçeneğiyle konforu ve performansı bir arada sunuyor.

Broşür

TT4

Gelişmiş Özellikler ve Seçkin Konforun Yeni Temsilcisi TT4 Serisi…

Gücün Temsilcisi Yüksek Tork Değerlerine Sahip Motorlar
Yüksek tork değerlerine sahip, gücünü ispatlamış, ekonomik yerli turbo-Intercooler motor ile durdurulamaz yüksek performans ve yakıt ekonomisi bir arada sunuluyor. TT4.50, TT4.55 ve TT4.65 modellerinde 3 silindirli yerli motor kullanılırken, TT4.75 modelinde 4 silindirli yerli motor kullanılmaktadır.
Gelişmiş Güçlü Transmisyon

Tüm çalışma koşulları düşünülerek geliştirilen TT4 Serisi, 8 ileri 8 geri vites kutusunun yanı sıra, direksiyon altına yerleştirilmiş standart mekanik veya opsiyonel powershuttle hidrolik mekik kolu ile kullanım kolaylığı sağlıyor.  Powershuttle’ın yer aldığı modellerde opsiyonel olarak  sunulan sürüngen vites (12 ileri – 12 geri) seçeneği ile yüksek performans ve kesintisiz  güç bir arada sunuluyor.

Üstün Özelliklerle Donatılmış Hidrolik Sistem

3000 kg’a varan kaldırma kapasitesi, standart 4 adet hidrolik güç çıkışı, Lift-O-Matic™ donanımı ve opsiyonel olarak sunulan kolay bağlantı kolları ile tüm tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan gücü sunmaktadır.

Back to Top