YENİ DAILY​

​​​​TAŞIMACILIK İŞİ İÇGÜDÜSÜNE SAHİP KAMYON

Yeni Daily en iyi iş ortağınızdır.
Şimdi hiç olmadığı kadar güçlü, çok yönlü ve yüksek performanslı. Ayrıca, taşıma sektörüyle ilgili iş içgüdüsüne sadık kalarak işiniz için daha da iyi bir ortak olmasını sağlayacak yeni özellikler kazanıyor.

Daily aracınızı etkili bir şekilde yönetmenize ve işiniz için sağlıklı bir kâr-zarar sonucuna katkı sağlamak üzere düşük mülkiyet maliyetinin keyfini çıkarmanız için yeniliği ve teknolojiyi hizmetinize sunar. Motorlar sürdürülebilirlikkonusundaki güvenilirliğiniz için temiz ve verimli bir şekilde çalışır.

Yeni Daily sürücüleriyle de ilgilenir: Kabin hiç olmadığı kadar rahat ve sessizdir. Sürücüler, HI-MATIC transmisyon tahrikleriyle, mutlak sürüş keyfinin anlamını keşfederler. Daily mobil cihazınızı araçla tamamen bütünleştirip cihazın iş ve sürüş asistanınız olmasını sağlayarak yeni bir bağlantı düzeyi sunar.

Sektördeki en geniş seri, işinizin ve dünya çapındaki taşımacılık operatörlerinin gelişen ve genişleyen gereksinimlerini karşılar. Daily iş ihtiyaçlarınızı öngörme konusundaki yanılmaz içgüdüsü​ ve ihtiyacınız olan çözümü sağlamasıyla yıllardır mükemmel bir ortaktır.

Yeni Daily Panelvan

Back to Top