TDD Delta

Modern Dizaynı ve Yüksek Performansı Birleştiren Traktör TDD Delta Serisi…

New Holland TDD Delta Serisi senelere meydan okuyan kendini kanıtlamış TDD Delta serisi, orta sınıf tarımsal işletmelerin vazgeçilmezi. Modern kabin ve kaporta tasarımıyla 75 hp, 90 hp , 100 hp ve 110 hp güç üreten çevreci Tier III motorlara sahiptir ve 4 farklı model seçeneği ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.  Sahip olduğu 12 ileri 12 geri transmisyon ile birçok tarımsal faaliyeti yerine getirmenizi sağlamaktadır.  New Holland TDD Delta Serisi orta ölçekli işletmelerin yegane temsilcisi olmaya devam edecektir…

Broşür

TDD Delta

Modern Dizaynı ve Yüksek Performansı Birleştiren Traktör TDD Delta Serisi…

Yeni nesil motor teknolojisiyle üst düzey yakıt ekonomisi

TDD Delta serisinde çevre dostu 3. kademe emisyon değerlerine sahip turbo intercooler donanımlı, yakıttan maksimum verimin, yüksek tork ve performansın elde edildiği yerli motorlar kullanılmaktadır. Daha etkin filtreleme imkanı sağlayan, servis sürelerini en aza indiren spintube hava filtresi TDD Delta serisinde standart olarak sunulmaktadır.

Mekanik İleri Geri Mekik Kolu

Direksiyonun yanına yerleştirilmiş ileri geri mekik kolu sayesinde sıra sonu dönüşlerinde daha ergonomik kullanım imkanı sunmaktadır. İleri ve geri hareket etmeyi kolaylaştıran mekanik mekik kolu TDD Delta serisinde standart olarak sunulmaktadır.

Güçlü, Sağlam ve Kullanışlı Hidrolik Sistem

TDD Delta serisi modellerde güçlü, sağlam ve kullanışlı 3 nokta askı sistemi bulunmaktadır. 3565 kg’ lık yüksek kaldırma kapasitesi TDD Delta serisi modellerinde standart olarak sunulmaktadır. Standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı sayesinde hidrolik bağlantılı ekipmanlar ile etkin olarak çalışma olanağı sunulmaktadır.

Back to Top